Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001FG-0030CDI
8N4Q001FG-0030CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001FG-0030CDI
Datasheet Download
8N4Q001FG-0030CDI.pdf
Availability of 8N4Q001FG-0030CDI
QUANTITY
8N4Q001FG-0030CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001FG-0030CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001FG-0030CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency312.5MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001FG-0030CDI
Related Links8N4Q001F, 8N4Q001FG-0030CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001FG-0030CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001FG-0030CDI
RES SMD 1.33KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC CPLD 108MC 10NS 100PQFP datasheet.pdf
RES SMD 232K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 20A DPAK datasheet.pdf
LED MT SR VERT 12MM 5MM 3LD datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf