Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001KG-0150CDI
8N4Q001KG-0150CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001KG-0150CDI
Datasheet Download
8N4Q001KG-0150CDI.pdf
Availability of 8N4Q001KG-0150CDI
QUANTITY
8N4Q001KG-0150CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001KG-0150CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001KG-0150CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency100MHz, 400MHz, 1GHz, 250MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001KG-0150CDI
Related Links8N4Q001K, 8N4Q001KG-0150CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001KG-0150CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001KG-0150CDI
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 15 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 24MM datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 2.15K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TRIM 1.2-16PF 500V PNL MOUNT datasheet.pdf