Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001LG-0120CDI8
8N4Q001LG-0120CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001LG-0120CDI8
Datasheet Download
8N4Q001LG-0120CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001LG-0120CDI8
QUANTITY
8N4Q001LG-0120CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001LG-0120CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001LG-0120CDI8
Count-
Frequency166.6667MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001LG-0120CDI8
Related Links8N4Q001LG, 8N4Q001LG-0120CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001LG-0120CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001LG-0120CDI8
IC REGISTERED TRANSCVR 24SOIC datasheet.pdf
CONN PCI EXPRESS 280POS VERT PCB datasheet.pdf
IC UART SINGLE W/FIFO 48-LQFP datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 784FCBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
FIXED IND 2.4NH 450MA 250 MOHM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 25MA 20V datasheet.pdf