Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001LG-1052CDI8
8N4Q001LG-1052CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001LG-1052CDI8
Datasheet Download
8N4Q001LG-1052CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001LG-1052CDI8
QUANTITY
8N4Q001LG-1052CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001LG-1052CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001LG-1052CDI8
Count-
Frequency425MHz, 212.5MHz, 106.25MHz, 159.375MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001LG-1052CDI8
Related Links8N4Q001LG, 8N4Q001LG-1052CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001LG-1052CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001LG-1052CDI8
RES SMD 1.18KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
OSC XO 35.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC FPGA 83 I/O 100VQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2MM SMD datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 1300PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf