Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001LG-1207CDI8
8N4Q001LG-1207CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001LG-1207CDI8
Datasheet Download
8N4Q001LG-1207CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001LG-1207CDI8
QUANTITY
8N4Q001LG-1207CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001LG-1207CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001LG-1207CDI8
Count-
Frequency100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 300MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001LG-1207CDI8
Related Links8N4Q001LG, 8N4Q001LG-1207CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001LG-1207CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001LG-1207CDI8
RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES 10.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 4.37K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 1W DO204AL datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf