Integrated Device Technology (IDT) 8N4QV01EG-0020CDI
8N4QV01EG-0020CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4QV01EG-0020CDI
Datasheet Download
8N4QV01EG-0020CDI.pdf
Availability of 8N4QV01EG-0020CDI
QUANTITY
8N4QV01EG-0020CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4QV01EG-0020CDI
Internal Part NumberEIS-8N4QV01EG-0020CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency106.25MHz, 125MHz, 156.25MHz, 212.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4QV01EG-0020CDI
Related Links8N4QV01E, 8N4QV01EG-0020CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4QV01EG-0020CDI Details Description
Related parts for 8N4QV01EG-0020CDI
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 0.732 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT LAPTOP MOUNT 5DBI 18" RMCX datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 10K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT PIN datasheet.pdf