Integrated Device Technology (IDT) 8N4QV01KG-1018CDI8
8N4QV01KG-1018CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4QV01KG-1018CDI8
Datasheet Download
8N4QV01KG-1018CDI8.pdf
Availability of 8N4QV01KG-1018CDI8
QUANTITY
8N4QV01KG-1018CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4QV01KG-1018CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4QV01KG-1018CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency212.5MHz, 250MHz, 300MHz, 312.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4QV01KG-1018CDI8
Related Links8N4QV01KG, 8N4QV01KG-1018CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4QV01KG-1018CDI8 Details Description
Related parts for 8N4QV01KG-1018CDI8
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0612 datasheet.pdf
RES SMD 8.87K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.6V 4-USP datasheet.pdf
POWER CORD IEC 5' GRAY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN FEMALE M12 datasheet.pdf
SIM SLOT COVER PLATEFOR WR44 datasheet.pdf
CTV 55C 55#22D PIN PLUG datasheet.pdf
100UF 450V 30X25MM 105C 5000H datasheet.pdf