Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75AC-0060CDI
8N4SV75AC-0060CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75AC-0060CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75AC-0060CDI.pdf
Availability of 8N4SV75AC-0060CDI
QUANTITY
8N4SV75AC-0060CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75AC-0060CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75AC-0060CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75AC-0060CDI
Related Links8N4SV75A, 8N4SV75AC-0060CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75AC-0060CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75AC-0060CDI
DIODE GEN PURP 300V 60A DO203AB datasheet.pdf
RES 14.3 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 140 I/O 256FGBGA datasheet.pdf
POWER DEVICE CARTRIDGE 20A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 16POS datasheet.pdf
TOOL DF62 CUT OFF DIE datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAM NUT SKT datasheet.pdf