Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75AC-0107CDI8
8N4SV75AC-0107CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75AC-0107CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75AC-0107CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75AC-0107CDI8
QUANTITY
8N4SV75AC-0107CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75AC-0107CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75AC-0107CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency187.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75AC-0107CDI8
Related Links8N4SV75AC, 8N4SV75AC-0107CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75AC-0107CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75AC-0107CDI8
FIXED IND 100UH 7A 37 MOHM TH datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 2MM 11POS SINGLE datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 datasheet.pdf
IC LPC SUPER I/O datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
TV 143C 48#20 8#16 PIN PLUG datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8DIP datasheet.pdf