Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75BC-0153CDI8
8N4SV75BC-0153CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75BC-0153CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75BC-0153CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75BC-0153CDI8
QUANTITY
8N4SV75BC-0153CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75BC-0153CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75BC-0153CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75BC-0153CDI8
Related Links8N4SV75BC, 8N4SV75BC-0153CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75BC-0153CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75BC-0153CDI8
IC AMP VIDEO 2STAGE DIFF 14-DIP datasheet.pdf
MODULE IRDA 115.2KBPS 8SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 20MA SC82AB datasheet.pdf
CONN RCPT 52POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
2572 APPLIANCE INLET 2.5A 70C datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 100 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 120A TO220AB datasheet.pdf