Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75FC-0152CDI
8N4SV75FC-0152CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75FC-0152CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75FC-0152CDI.pdf
Availability of 8N4SV75FC-0152CDI
QUANTITY
8N4SV75FC-0152CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75FC-0152CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75FC-0152CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency328.125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75FC-0152CDI
Related Links8N4SV75F, 8N4SV75FC-0152CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75FC-0152CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75FC-0152CDI
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W datasheet.pdf
IC TEMP SNSR 5V DUAL TRIP 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 31POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 8A TO220F datasheet.pdf
IC LCD DRVR ROW/CLMN 56-VSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 81 I/O 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
ROLL, HOOK & LOOP, 1/2" X 5-YD, datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf