Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75LC-0104CDI8
8N4SV75LC-0104CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75LC-0104CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75LC-0104CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75LC-0104CDI8
QUANTITY
8N4SV75LC-0104CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75LC-0104CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75LC-0104CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency425MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75LC-0104CDI8
Related Links8N4SV75LC, 8N4SV75LC-0104CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75LC-0104CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75LC-0104CDI8
POLYSWITCH STRAP 2.00A HOLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
OSC SO 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
LED HOLDER RA 3MM 2LD NYL BK datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS 5A 18AWG BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 3PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf