Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV76AC-0100CDI8
8N4SV76AC-0100CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV76AC-0100CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV76AC-0100CDI8.pdf
Availability of 8N4SV76AC-0100CDI8
QUANTITY
8N4SV76AC-0100CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV76AC-0100CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV76AC-0100CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV76AC-0100CDI8
Related Links8N4SV76AC, 8N4SV76AC-0100CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV76AC-0100CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV76AC-0100CDI8
FUSE AUTO 25A 32VDC BLADE datasheet.pdf
JUMPER-H1507TR/A3049R/H1505TR 2" datasheet.pdf
FILTER LINE 1MH 5A VERTICAL datasheet.pdf
IC REG BUCK SEPIC ADJ 1.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MPU RESET CIRC 2.31V SOT23-3 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 224 OHM .4W 1% RADIAL datasheet.pdf
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf