Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV76FC-0026CDI8
8N4SV76FC-0026CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV76FC-0026CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV76FC-0026CDI8.pdf
Availability of 8N4SV76FC-0026CDI8
QUANTITY
8N4SV76FC-0026CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV76FC-0026CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV76FC-0026CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency311.04MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV76FC-0026CDI8
Related Links8N4SV76FC, 8N4SV76FC-0026CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV76FC-0026CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV76FC-0026CDI8
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
JACK BANA PANEL MT TIN GRN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A D2PAK datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 8TDFN datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
COLLET NUT FOR FFM.2B. datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM datasheet.pdf