Integrated Device Technology (IDT) 8T49N222B-125NLGI8
8T49N222B-125NLGI8 picture photo
Mfg. Part Number
8T49N222B-125NLGI8
Brief Description
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFN
Datasheet Download
8T49N222B-125NLGI8.pdf
Availability of 8T49N222B-125NLGI8
QUANTITY
8T49N222B-125NLGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8T49N222B-125NLGI8
Internal Part NumberEIS-8T49N222B-125NLGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
PLLYes with Bypass
InputHCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, Crystal
OutputLVDS
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output3:2
Differential - Input:OutputYes/Yes
Frequency - Max1GHz
Divider/MultiplierYes/No
Voltage - Supply2.375 V ~ 3.465 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case48-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package48-VQFN (7x7)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8T49N222B-125NLGI8
Related Links8T49N222B, 8T49N222B-125NLGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8T49N222B-125NLGI8 Details Description
Related parts for 8T49N222B-125NLGI8
IDC CABLE - MDM26T/MC26F/MDM26T datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 10.24"L X 6.3"W datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 1K 28SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 500KHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 3POS datasheet.pdf
CONTROLLER 2-CAMERA BOX NPN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
PAC-QTUM-SD25-V1 CBL ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf