3M 924717-10-22-EU
924717-10-22-EU picture photo
Mfg. Part Number
924717-10-22-EU
Brief Description
CONN HEADER 22POS .100" GOLD
Datasheet Download
924717-10-22-EU.pdf
Availability of 924717-10-22-EU
QUANTITY
924717-10-22-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 924717-10-22-EU
Internal Part NumberEIS-924717-10-22-EU
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.125" (3.18mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)924717-10-22-EU
Related Links924717-, 924717-10-22-EU Datasheet, 3M Distributor
924717-10-22-EU Details Description
Related parts for 924717-10-22-EU
RES SMD 487 OHM 1% 1W 2615 datasheet.pdf
CONN PIN #10-32 EXT THREAD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC SERIAL/DESERIAL CPRI 100-TQFP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 1.5KV NP0 1111 datasheet.pdf
GT12 TCH SCRN MONO GR/RD/OR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN datasheet.pdf