3M 926381-01-33-I
926381-01-33-I picture photo
Mfg. Part Number
926381-01-33-I
Brief Description
CONN HEADER 33POS .100" GOLD
Datasheet Download
926381-01-33-I.pdf
Availability of 926381-01-33-I
QUANTITY
926381-01-33-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 926381-01-33-I
Internal Part NumberEIS-926381-01-33-I
Number of Positions33
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.545" (13.84mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)926381-01-33-I
Related Links926381-, 926381-01-33-I Datasheet, 3M Distributor
926381-01-33-I Details Description
Related parts for 926381-01-33-I
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR ISO PWM 8DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
OSC CMOS PROG 3.3V ST SMD datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm Series 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 4SMD datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG INLINE 4POS PIN datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V DO213AB datasheet.pdf
POSITIONER datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
390UF 16V 10.5X19 105C RAD datasheet.pdf