3M 929450-01-23-EU
929450-01-23-EU picture photo
Mfg. Part Number
929450-01-23-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS
Datasheet Download
929450-01-23-EU.pdf
Availability of 929450-01-23-EU
QUANTITY
929450-01-23-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929450-01-23-EU
Internal Part NumberEIS-929450-01-23-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions23
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.295" (7.49mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929450-01-23-EU
Related Links929450-, 929450-01-23-EU Datasheet, 3M Distributor
929450-01-23-EU Details Description
Related parts for 929450-01-23-EU
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 440MA 310 MOHM datasheet.pdf
XCEDE RGHT 6PVH 8COL WK datasheet.pdf
5.00MM EURO PLUG VERT ME FWE BLK datasheet.pdf
OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 12V 14MM SMD datasheet.pdf