3M 929647-01-34-EU
929647-01-34-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-01-34-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
Datasheet Download
929647-01-34-EU.pdf
Availability of 929647-01-34-EU
QUANTITY
929647-01-34-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-01-34-EU
Internal Part NumberEIS-929647-01-34-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-01-34-EU
Related Links929647-, 929647-01-34-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-01-34-EU Details Description
Related parts for 929647-01-34-EU
CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 32POS datasheet.pdf
RES 2.87M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 18000UF 25V SCREW datasheet.pdf
CARD READER 3 TRACK MANUAL SWIPE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 100MA 4.7 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SR BTS PC SS 16 ASY datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf