3M 929647-02-13-EU
929647-02-13-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-02-13-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS
Datasheet Download
929647-02-13-EU.pdf
Availability of 929647-02-13-EU
QUANTITY
929647-02-13-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-02-13-EU
Internal Part NumberEIS-929647-02-13-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions13
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-02-13-EU
Related Links929647-, 929647-02-13-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-02-13-EU Details Description
Related parts for 929647-02-13-EU
RES 1.3K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 datasheet.pdf
IC 3DRV/5RCV RS232 5V 28-DIP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 YLW,YLW,YLW,YLW datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
RES 110 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 706 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 51UH 189MA 2.85 OHM TH datasheet.pdf