3M 929647-03-13-EU
929647-03-13-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-13-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS
Datasheet Download
929647-03-13-EU.pdf
Availability of 929647-03-13-EU
QUANTITY
929647-03-13-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-13-EU
Internal Part NumberEIS-929647-03-13-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions13
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-13-EU
Related Links929647-, 929647-03-13-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-03-13-EU Details Description
Related parts for 929647-03-13-EU
RES SMD 1.24M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 660MA 612 MOHM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
WRENCH OPEN END 19MMX22MM 9.30" datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 75MHZ 8SO datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 2048KB FLASH 100TQF datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf