3M 929647-03-25-I
929647-03-25-I picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-25-I
Brief Description
CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Datasheet Download
929647-03-25-I.pdf
Availability of 929647-03-25-I
QUANTITY
929647-03-25-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-25-I
Internal Part NumberEIS-929647-03-25-I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Number of Positions25
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-25-I
Related Links929647-, 929647-03-25-I Datasheet, 3M Distributor
929647-03-25-I Details Description
Related parts for 929647-03-25-I
CAP CER 1200PF 50V C0G 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
CAP CER 22UF 16V X5R 1812 datasheet.pdf
FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SWITCH SPST 8XQFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 630MA SOT-523 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 112BGA datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD datasheet.pdf