3M 929647-04-22-I
929647-04-22-I picture photo
Mfg. Part Number
929647-04-22-I
Brief Description
CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Datasheet Download
929647-04-22-I.pdf
Availability of 929647-04-22-I
QUANTITY
929647-04-22-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-04-22-I
Internal Part NumberEIS-929647-04-22-I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-04-22-I
Related Links929647-, 929647-04-22-I Datasheet, 3M Distributor
929647-04-22-I Details Description
Related parts for 929647-04-22-I
IC CURRENT GAUGE(15BIT) 8UMAX datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 27A TO263-3 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONN EDGE CARD DUAL .8MM 180POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CABLE R/A MALE-FEMALE 2POS 3' datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
SPIFLASH 16M-BIT 4KB UNIFORM SEC datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD datasheet.pdf