3M 929647-05-25-EU
929647-05-25-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-05-25-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 25POS
Datasheet Download
929647-05-25-EU.pdf
Availability of 929647-05-25-EU
QUANTITY
929647-05-25-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-05-25-EU
Internal Part NumberEIS-929647-05-25-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions25
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-05-25-EU
Related Links929647-, 929647-05-25-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-05-25-EU Details Description
Related parts for 929647-05-25-EU
RES SMD 8.25K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 2KV X7R 2225 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 9.42K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
PICO-EZMATE HARNESS FOR VERO 12" datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766 datasheet.pdf
ARM CLAMPING BOLT datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80 datasheet.pdf