3M 929834-07-23-RK
929834-07-23-RK picture photo
Mfg. Part Number
929834-07-23-RK
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS
Datasheet Download
929834-07-23-RK.pdf
Availability of 929834-07-23-RK
QUANTITY
929834-07-23-RK Order Process
Ship out your order
Specifications of 929834-07-23-RK
Internal Part NumberEIS-929834-07-23-RK
Number of Positions23
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929834-07-23-RK
Related Links929834-, 929834-07-23-RK Datasheet, 3M Distributor
929834-07-23-RK Details Description
Related parts for 929834-07-23-RK
FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 4.5A TO220FP datasheet.pdf
CONN SOCKET FPC .4MM 22POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 49.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
MAGNETIC LATCH SMALL WHITE datasheet.pdf
IC MOSFET DVR N-CH DUAL 8-VFDFPN datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
IC ANALOG SWITCH SPDT 28PLCC datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 5.6 OHM 50W datasheet.pdf