3M 929984-01-22-RK
929984-01-22-RK picture photo
Mfg. Part Number
929984-01-22-RK
Brief Description
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole
Datasheet Download
929984-01-22-RK.pdf
Availability of 929984-01-22-RK
QUANTITY
929984-01-22-RK Order Process
Ship out your order
Specifications of 929984-01-22-RK
Internal Part NumberEIS-929984-01-22-RK
Contact TypeForked
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929984-01-22-RK
Related Links929984-, 929984-01-22-RK Datasheet, 3M Distributor
929984-01-22-RK Details Description
Related parts for 929984-01-22-RK
DIODE GEN PURP 200V 2A MFLAT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.27K OHM 1% 30W datasheet.pdf
RES 510 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
PAC-UNIV-SD15 CBL ASSY datasheet.pdf
LUG COPPER BLANK TONGUE datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 0.25W datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V datasheet.pdf