FFF 93254-470HLF
93254-470HLF picture photo
Mfg. Part Number
93254-470HLF
Datasheet Download
93254-470HLF.pdf
Availability of 93254-470HLF
QUANTITY
93254-470HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 93254-470HLF
Internal Part NumberEIS-93254-470HLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions70
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Contact Mating Length0.353" (8.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)93254-470HLF
Related Links93254-, 93254-470HLF Datasheet, FFF Distributor
93254-470HLF Details Description
Related parts for 93254-470HLF
RES SMD 43.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 34.8VWM 61.9VC SMA datasheet.pdf
SOLDER WIRE NO-CLEAN 63/37 2OZ. datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 180D R/10 datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf