| Internal Part Number | EIS-943-O4V-2D-002-80E | |
| Packaging | * | |
| Frequency | 0.5Hz | |
| Bandwidth | 80kHz | |
| Transmit Sensitivity | - | |
| Receive Sensitivity | - | |
| Voltage - Rated | 12 ~ 30VDC | |