Amphenol RF 95-850-159M20L
95-850-159M20L picture photo
Mfg. Part Number
95-850-159M20L
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
HD-BNC TO BNC STRT PLUG 20M
Datasheet Download
95-850-159M20L.pdf
Availability of 95-850-159M20L
QUANTITY
95-850-159M20L Order Process
Ship out your order
Specifications of 95-850-159M20L
Internal Part NumberEIS-95-850-159M20L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)95-850-159M20L
Related Links95-850-, 95-850-159M20L Datasheet, Amphenol RF Distributor
95-850-159M20L Details Description
Related parts for 95-850-159M20L
MOD PWR ENTRY INLET C8 PCB PNL datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 0.05A TO-92 datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1M OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 544 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SCKT datasheet.pdf