E-T-A 9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A picture photo
Mfg. Part Number
9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG 80A 24VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A.pdf
Availability of 9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
QUANTITY
9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
Internal Part NumberEIS-9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series9510
Breaker TypeMagnetic
Current Rating80A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC24V
Number of Poles1
Actuator TypePush-Pull Plunger
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
Related Links9510-M213-P1, 9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A Details Description
Related parts for 9510-M213-P1F0-Z0R2R1-80A
IC VOICE REC/PLAY 5MIN 28-SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT 8 POS ECONOSEAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
IC FLASH 16GBIT 50MHZ 169BGA datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf