E-T-A 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A picture photo
Mfg. Part Number
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
Brief Description
CIR BRKR MAG 50A 24VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A.pdf
Availability of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
QUANTITY
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
Internal Part NumberEIS-9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating50A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
Related Links9510-M213-P1, 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A Details Description
Related parts for 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-50A
RES SMD 232K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
WASHER 3.2ST REPLACEMENT KT35 datasheet.pdf
HDR STR DR.DP SMT datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BOX ABS ALMOND 3.6"L X 2.25"W datasheet.pdf
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
INPUT NOISE EMC FILTER datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 422 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf