E-T-A 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A picture photo
Mfg. Part Number
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
Brief Description
CIR BRKR MAG 5A 24VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A.pdf
Availability of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
QUANTITY
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
Internal Part NumberEIS-9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
Related Links9510-M213-P1, 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A Details Description
Related parts for 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-5A
TENSION CARD GUIDE 1 GRIP 2.5" datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 3.2MM DUAL SMD datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 225W datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS .100 SGL STR PCB datasheet.pdf
RES 255 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.68K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
MINI MI II 6POS W/CLIP ASSY datasheet.pdf
RES 484K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf