3M 957222-2000-AR-TP
957222-2000-AR-TP picture photo
Mfg. Part Number
957222-2000-AR-TP
Brief Description
CONN HDR 22POS 2MM VERT SMT 10AU
Datasheet Download
957222-2000-AR-TP.pdf
Availability of 957222-2000-AR-TP
QUANTITY
957222-2000-AR-TP Order Process
Ship out your order
Specifications of 957222-2000-AR-TP
Internal Part NumberEIS-957222-2000-AR-TP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesIDC Wiremount Connectors Primer
Standard Package220
Connector TypeHeader, Shrouded
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)957222-2000-AR-TP
Related Links957222-2, 957222-2000-AR-TP Datasheet, 3M Distributor
957222-2000-AR-TP Details Description
Related parts for 957222-2000-AR-TP
TRANS NPN 50V 5A MT-2 datasheet.pdf
DOOR PLEXI 69.75X19.33" BLACK datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
8301-11 REAR COVER datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 102 TYPE D 5POS datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf