Amphenol Industrial 97-3100A14S-9P-426-940
97-3100A14S-9P-426-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A14S-9P-426-940
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A14S-9P-426-940.pdf
Availability of 97-3100A14S-9P-426-940
QUANTITY
97-3100A14S-9P-426-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A14S-9P-426-940
Internal Part NumberEIS-97-3100A14S-9P-426-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A14S-9P-426-940
Related Links97-3100A14S, 97-3100A14S-9P-426-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A14S-9P-426-940 Details Description
Related parts for 97-3100A14S-9P-426-940
FIXED IND 1.8MH 51MA 20 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC 16BIT TRANSP D LATCH 48TVSOP datasheet.pdf
BATTERY LITHIUM 3V RECHARGE datasheet.pdf
CONN MAGJACK 8PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
FIXED IND 3.3MH 45MA 38 OHM SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 76 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 38POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A datasheet.pdf