Amphenol Industrial 97-3100A18-8P-621
97-3100A18-8P-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-8P-621
Brief Description
AB 8C 1#12 7#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A18-8P-621.pdf
Availability of 97-3100A18-8P-621
QUANTITY
97-3100A18-8P-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-8P-621
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-8P-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-8P-621
Related Links97-3100A, 97-3100A18-8P-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-8P-621 Details Description
Related parts for 97-3100A18-8P-621
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
LED RED DIFFUSED 1305 SMD REV datasheet.pdf
RES 5.62 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS R/A SHORT datasheet.pdf
IC MCU ARM7 512KB FLASH 100TFBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 85.5VWM 137VC AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44VTLA datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf