Amphenol Industrial 97-3100A24-12S
97-3100A24-12S picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-12S
Brief Description
AB 5C 2#4 3#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A24-12S.pdf
Availability of 97-3100A24-12S
QUANTITY
97-3100A24-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-12S
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-12S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-12S
Related Links97-3100, 97-3100A24-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-12S Details Description
Related parts for 97-3100A24-12S
FLEX CABLE - AFF11A/AF11/AFE11T datasheet.pdf
CORD ALLIG-ALLIG W/BOOT 24" RED datasheet.pdf
RES 178 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 32GBIT 115BGA datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 200V NP0 1210 datasheet.pdf
CONV DC/DC 50W 25-75VIN 15VOUT datasheet.pdf
ANVIL datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES 25K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf