Amphenol Industrial 97-3100A24-6SW
97-3100A24-6SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-6SW
Brief Description
AB 8C 8#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A24-6SW.pdf
Availability of 97-3100A24-6SW
QUANTITY
97-3100A24-6SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-6SW
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-6SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-6SW
Related Links97-3100, 97-3100A24-6SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-6SW Details Description
Related parts for 97-3100A24-6SW
FUSE 800A 690V 2E/91 AR UC datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 150MW SOT523 datasheet.pdf
CONN FPC 33POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
RES 4.7M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf
FERRITE BEAD 110 OHM 1806 datasheet.pdf