Amphenol Industrial 97-3100A24-9PY
97-3100A24-9PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-9PY
Brief Description
AB 2C 2#4 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A24-9PY.pdf
Availability of 97-3100A24-9PY
QUANTITY
97-3100A24-9PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-9PY
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-9PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-9PY
Related Links97-3100, 97-3100A24-9PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-9PY Details Description
Related parts for 97-3100A24-9PY
IDC CABLE - MKS60K/MC60G/MPR60K datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 96.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
F6 WOVEN WRAP 3/8 BK 225' datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W datasheet.pdf