Amphenol Industrial 97-3100A28-21SX
97-3100A28-21SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A28-21SX
Brief Description
AB 37C 37#16 SKT WALL MT RECEP
Datasheet Download
97-3100A28-21SX.pdf
Availability of 97-3100A28-21SX
QUANTITY
97-3100A28-21SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A28-21SX
Internal Part NumberEIS-97-3100A28-21SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A28-21SX
Related Links97-3100, 97-3100A28-21SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A28-21SX Details Description
Related parts for 97-3100A28-21SX
IC ENCORE XP MCU FLASH 4K 28QFN datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS M12 5V 36" datasheet.pdf
CAP MICA 620PF 1% 300V RADIAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
7POS 2.5MM LP ASY 526707AX datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE 3COND 20AWG SHLD 500' datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
IC INV SCHMITT TRIG 5TSOP datasheet.pdf
Connector Socket 27 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP POLY 0.47UF 20% 63V SMD datasheet.pdf