Amphenol Industrial 97-3101A-24-621
97-3101A-24-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A-24-621
Datasheet Download
97-3101A-24-621.pdf
Availability of 97-3101A-24-621
QUANTITY
97-3101A-24-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A-24-621
Internal Part NumberEIS-97-3101A-24-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A-24-621
Related Links97-3101, 97-3101A-24-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A-24-621 Details Description
Related parts for 97-3101A-24-621
IGBT 440V 15A 107W D2PAK datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 20-SSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS STR W/CLIP GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER PIN R/A 6POS SLD TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 220 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 250MW 3DFN datasheet.pdf
IC HALL EFFECT LATCH SOT23W datasheet.pdf
DIODE ZENER 82V 5W T18 datasheet.pdf