Amphenol Industrial 97-3101A22-22P-946
97-3101A22-22P-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A22-22P-946
Brief Description
AB 4C 4#8 PIN RECP ROHS
Datasheet Download
97-3101A22-22P-946.pdf
Availability of 97-3101A22-22P-946
QUANTITY
97-3101A22-22P-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A22-22P-946
Internal Part NumberEIS-97-3101A22-22P-946
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A22-22P-946
Related Links97-3101A2, 97-3101A22-22P-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A22-22P-946 Details Description
Related parts for 97-3101A22-22P-946
Connector Receptacle 42 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CAP MICA 1200PF 2% 500V 2220 datasheet.pdf
MEMORY PLUG 5POS datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 10POS 5MM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
RES 11K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X8R 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP6T datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN M8 FML 3POS datasheet.pdf