Amphenol Industrial 97-3101A22-2SY
97-3101A22-2SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A22-2SY
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT RECP
Datasheet Download
97-3101A22-2SY.pdf
Availability of 97-3101A22-2SY
QUANTITY
97-3101A22-2SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A22-2SY
Internal Part NumberEIS-97-3101A22-2SY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A22-2SY
Related Links97-3101, 97-3101A22-2SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A22-2SY Details Description
Related parts for 97-3101A22-2SY
RES CHAS MNT 100 OHM 10% 158W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC CTRLR BATT CHRGR LI-ION 8SOIC datasheet.pdf
LED SUPPLY CC/CV AC/DC 12-24V 4A datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
RACK FRAME datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 20A SPST datasheet.pdf
CONN HDR 19POS 2MM T/H R/A datasheet.pdf
CONN HDR 52POS 2MM T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN FPC TOP 9POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf