Amphenol Industrial 97-3101A22-4PY
97-3101A22-4PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A22-4PY
Brief Description
AB 4C 2#12, 2#8 PIN RECP
Datasheet Download
97-3101A22-4PY.pdf
Availability of 97-3101A22-4PY
QUANTITY
97-3101A22-4PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A22-4PY
Internal Part NumberEIS-97-3101A22-4PY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A22-4PY
Related Links97-3101, 97-3101A22-4PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A22-4PY Details Description
Related parts for 97-3101A22-4PY
CONN CARDEDGE 44POS .156 X .140 datasheet.pdf
RES SMD 143K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SIDAC SLIC UNI 120V 50A DO214 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 13PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT datasheet.pdf
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
TFLEX 210T V0 DC1 18" X 18" datasheet.pdf
CAP POLY 68UF 20% 50V T/H datasheet.pdf