Amphenol Industrial 97-3102A16-10P-258
97-3102A16-10P-258 picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A16-10P-258
Brief Description
AB 3C 3#12 PIN RECP
Datasheet Download
97-3102A16-10P-258.pdf
Availability of 97-3102A16-10P-258
QUANTITY
97-3102A16-10P-258 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A16-10P-258
Internal Part NumberEIS-97-3102A16-10P-258
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A16-10P-258
Related Links97-3102A1, 97-3102A16-10P-258 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A16-10P-258 Details Description
Related parts for 97-3102A16-10P-258
RES SMD 665 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOD PWR INLET STD FILTER 6A PNL datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
IC VIDEO LINK EXTENDER 81BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HDR 96POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CAP FILM 1.6UF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf