Amphenol Industrial 97-3102A20-27PY-946
97-3102A20-27PY-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A20-27PY-946
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3102A20-27PY-946.pdf
Availability of 97-3102A20-27PY-946
QUANTITY
97-3102A20-27PY-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A20-27PY-946
Internal Part NumberEIS-97-3102A20-27PY-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A20-27PY-946
Related Links97-3102A2, 97-3102A20-27PY-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A20-27PY-946 Details Description
Related parts for 97-3102A20-27PY-946
RES SMD 620 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EYELET datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
RES 11.5 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
RES 205 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP6T datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 5X7MM datasheet.pdf