Amphenol Industrial 97-3102A22-10PZ
97-3102A22-10PZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-10PZ
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3102A22-10PZ.pdf
Availability of 97-3102A22-10PZ
QUANTITY
97-3102A22-10PZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-10PZ
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-10PZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-10PZ
Related Links97-3102, 97-3102A22-10PZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-10PZ Details Description
Related parts for 97-3102A22-10PZ
RES 7.87 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3700K 2SMD datasheet.pdf
RES 48.7 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 2MM T/H datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf