Amphenol Industrial 97-3102A22-19SX
97-3102A22-19SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-19SX
Brief Description
AB 14C 14#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A22-19SX.pdf
Availability of 97-3102A22-19SX
QUANTITY
97-3102A22-19SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-19SX
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-19SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-19SX
Related Links97-3102, 97-3102A22-19SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-19SX Details Description
Related parts for 97-3102A22-19SX
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
IC SWITCH DIGITAL 484FPBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 11 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS SKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 10A 12.4 MOHM datasheet.pdf