Amphenol Industrial 97-3102A22-28S
97-3102A22-28S picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-28S
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A22-28S.pdf
Availability of 97-3102A22-28S
QUANTITY
97-3102A22-28S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-28S
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-28S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-28S
Related Links97-3102, 97-3102A22-28S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-28S Details Description
Related parts for 97-3102A22-28S
SWITCH 5 POS DIP RECESS ROCK SLD datasheet.pdf
IC MPU MIPS-I 200MHZ 208QFP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V datasheet.pdf
RES CHAS MNT 39 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 21.8K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.549 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG GREEN 1000' datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS INLINE PIN datasheet.pdf
IC REG BCK BST ADJ 1A SYNC 16DFN datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 5UF RADIAL datasheet.pdf