Amphenol Industrial 97-3102A22-34SZ
97-3102A22-34SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-34SZ
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
AB 5C 2#16, 3#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A22-34SZ.pdf
Availability of 97-3102A22-34SZ
QUANTITY
97-3102A22-34SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-34SZ
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-34SZ
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-34SZ
Related Links97-3102, 97-3102A22-34SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-34SZ Details Description
Related parts for 97-3102A22-34SZ
DIP CABLE - CDP14G/AE14M/X datasheet.pdf
CABLE D-SUB-AMP09B/AE09G/AMP09B datasheet.pdf
CAP FILM 0.13UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC PREAMP AUDIO MONO AB SOT23-8 datasheet.pdf
RES 44.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG INSERT SHELL INLINE M23 datasheet.pdf
RES 56 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
DC-DC 3W 2:1 INPUT DIP24 SINGLE datasheet.pdf