Amphenol Industrial 97-3102A28-15SW
97-3102A28-15SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A28-15SW
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A28-15SW.pdf
Availability of 97-3102A28-15SW
QUANTITY
97-3102A28-15SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A28-15SW
Internal Part NumberEIS-97-3102A28-15SW
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A28-15SW
Related Links97-3102, 97-3102A28-15SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A28-15SW Details Description
Related parts for 97-3102A28-15SW
SET SHIELDED TEST LEAD 4FT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 10W datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 600V 3A SOD64 datasheet.pdf
RES 680 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 180POS .050" STR PCB datasheet.pdf
LPP 7.50/90/12 OG datasheet.pdf
RES SMD 1.5KOHM 0.01% 0.15W 1206 datasheet.pdf
5MM 4 BRANCH datasheet.pdf